درباره ما

با توجه به اینکه شهر مشهد دومین کلان شهر ایران و قطب سیاحتی و زیارتی کشور می باشد و سالانه میزبان  مسافرین و زائرین زیادی از اقصی نقاط کشورو همچنین حضور توریست ها از کشور های دیگرمی باشد لذا نیازشهر مقدس مشهد به داشتن درمانگاهی همراه با حضور متخصصین طب اورژانس به صورت شبانه روزی یکی از واجبات در بخش خدمات پزشکی بوده و هست بدین منظور درمانگاه شریف در شهریور سال 1398 توسط جمعی از متخصصین و اساتید دانشگاه افتتاح گردید و آماده خدمت رسانی به مجاورین و مسافرین شهر مقدس مشهد می باشد.

از نظرجغرافیایی این مرکز درمانی در مرکز شهر و درمجاورت بیمارستان امام رضا (ع) و اورژانس عدالتیان قرار گرفته است و به راحتی در کمترین زمان با وسایل نقلیه عمومی از جمله قطار شهری و اتوبوس و… در دسترس می باشد.

برای نخستین بار در ایران درمانگاه شبانه روزی شریف با حضور 24 ساعته متخصصین طب اورژانس آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشد.

این درمانگاه  در محیطی آرام ، زیبا  و مجهز به جدیدترین  تجهیزات  پزشکی  روز دنیا و نیز با رعایت کامل  تمام  پروتکلهای بهداشتی  در تمام شبانه روز آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشد.

این درمانگاه دارای شش بخش اورژانس، آزمایشگاه، رادیولوژی، سونوگرافی ، طب فیزیکی و توانبخشی و داروخانه می باشد.

اهداف و اصول درمانگاه

1/ مسئولیت پذیری در راستای اهداف درمانگاه

2/ شفافیت و صمیمیت و رازداری در برابر مراجعین محترم

3/ ارج نهادن به کرامات انسانی و تامین رضایت بیماران و همراهان محترم

4/توجه به اصل ایمنی بیمار، کارکنان و مراجعین محترم

5/رعایت عدالت و پرهیز از تفاوت و تبعیض در خدمت رسانی

6/توجه به اصل رعایت اخلاق پزشکی

7/پاسخگوئی به نظرات انتقادات و پیشنهادات مراجعین محترم

راه های ارتباطی درمانگاه

1/

2/

3/

4/

طبقه اول
 • پذیرش درمانگاه
 • پزشک متخصص طب اورژانس
 • اتاق جراحی
 • اتاق احیاء
 • تزریقات و سرم تراپی
 • مانیتورینگ
 • پذیرش و نمونه گیری ازمایشگاه
طبقه دوم

درطبقه دوم این مرکز درمانی بخش های زیر واقع گردیده است:

 • رادیولوژی
 • سونوگرافی
 • پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی
 • پزشک متخصص مغز و اعصاب
 • پزشک متخصص داخلی
طبقه سوم

در طبقه سوم این مرکز درمانی بخش های زیر واقع گردیده است:

 • بخش فنی ازمایشگاه
 • حسابداری
طبقه منفی یک

در طبقه -1 این مرکز درمانی بخش های زیر واقع گردیده است:

 • داروخانه
 • دفتر مدیریت درمانگاه

طرف قرار داد بیمه ها

این درمانگاه علاوه بر بیمه های پایه نیز جهت رفاه حال مراجعین عزیز با بیمه های تکمیلی زیر قرارداد دارد. لذا افرادی که دارای بیمه تکمیلی میباشند میتوانند بطور رایگان از خدمات این درمانگاه استفاده نمایند.

 

بیمه تامین اجتماعی                    بیمه خدمات درمانی                      بیمه نیروهای مسلح

بیمه آتیه سازان حافظ                      کارکنان بانک صادرات                       بیمه آسیا

بیمه شهرداری  مشهد                        کارکنان بانک ملی                           بیمه ایران

بیمه کانون سردفتران                       بیمه تجارت نو                                بیمه رازی

بیمه البرز                                        بیمه دانا                                        بیمه کوثر

بیمه تعاون                                  

گالری بیمارستان

  فقدان مرکزی جامع که قادر به  پاسخگویی بیماران و ارائه خدمات تخصصی در تمام ساعات شبانه روز باشد مارا برآن داشت تا نسبت به دایر کردن درمانگاهی با حضور شبانه روزی پزشکان متخصص اقدام نماییم درمانگاه شبانه روزی شریف با الگو برداری و بومی سازی تجربه کشورهای پیشرفته در احداث urgent care cllinicاز سال 1397تاسیس نشده و افتخار دارد در بخشهای اورژانس –رادیولوژی و سونوگرافی –آزمایشگاه-داروخانه به ارائه خدمات به زائرین و مجاورین بارگاه ثامن الائمه بپردازد.

  شما با مراجعه به درمانگاه شبانه روزی شریف در هفت روز هفته و بیست و چهار ساعت شبانه روز از ویزیت پزشک متخصص و خدمات تخصصی پزشکی برخوردار خواهید بود

  در این مرکزویزیت بیماران توسط  اساتید دانشگاهی و پزشکان متخصص باتجربه  و خوشنام صورت گرفته و  انواع جراحی های سرپایی و اقدامات درمانی شامل:درمان بسته شکستگی های ساده ،ثابت سازی اندام اسیب دیده از طریق گچ گیری و اتل گیری ،بازکردن گچ ،جا اندازی دررفتگی ها،tapمایع اسیت و پلور (تخلیه اب ریه و شکم )،ترمیم و بخیه زخم ها ،انواع پانسمان های ساده و پیشرفته ،فصد خون ،تعبیه و خارج سازی  سوند فولی (سوند ادراری)و NGT(لوله معده)،خارج سازی درن توسط  پزشکان و پرستاران انجام می پذیرد.

  همچنین با توجه به حضور دائم و مستمر پزشکان متخصص ،پرستاران مجرب و امکانات ویژه قادر به تزریق داروهای خاص و نیازمند مانیتور قلبی و نظارت پزشک در تمام ساعات شبانه روز می باشد.

   

  گزینش پرستاران و کارشناسان آزمایشگاه و رادیولوژی و پرسنل مرکز از طریق فراخوان و بررسی سوابق اخلاقی و کاری قبلی بوده و مدعی هستیم زبده ترین و دلسوز ترین پرسنل را در قیاس با سایر مراکز جهت خدمت رسانی و آرامش شما به کار گرفته ایم .

  هدفی که دو سال قبل برای خود ترسیم کرده بودیم این بود که درمحیطی ایمن با بهترین کادر درمانی درشان شما و فراتر از استاندارهای موجود در کمترین زمان ارائه دهیم ؛تا به جز مواردی که مستلزم بستری می باشد نیازی به مراجعه و اتلاف وقت در بیمارستان ها نداشته باشید.

  اطمینان شما به ما و اعتمادی که مراجعه مکرر بیماران قبلی ما وجود ان را تایید میکند،مشوق ادامه مسیر و بهتریت تبلیغ و سند خدمت گذاری صادقانه ماست

   

  با شماهستیم از دیروز تا همیشه